İnternet Sitesinde Google AdSense™ 15.07.2019 · 1586

 Google AdSense™, internet sitesinin sahibine sunduğu online içerikler üzerinde para kazanmak için GoogleWeb Sitesi sahiplerine bir yol sunar. Google AdSense™, içeriklerinizi ziyaret edenlere metinli ve görüntülü reklamları siteniz ile alakalı bazı Web Siteleriyle eşleştirerek çalışır. Reklamları ve ürünleri tanıtmak isteyen reklam veren firmalar taraflarından oluşturulur ve ödenir. Reklam veren firmalar her reklam için ayrı bir tutar ödediklerinden dolayı, kazanacakları tutar da değişecektir. Bizde Coder Ofis Yazılım Şirketi olarak size Google AdSense™ 'in nasıl çalıştığını aşağıda açıklayacağız. Google AdSense™ 3 adet çalışma sitilinde yapmaktadır.

 

1. REKLAMLARI ALANLARINI KULLANILABİLİR HALE GETİRMEK

 

 Web Siteniz içerisine reklam kodlarını yapıştırdığınız sürece reklamlarınızın görünmesini istediğiniz köşeyi yada site içerisinde biryeri seçerek internet sitenizin reklam alanlarını düzenli bir hale getirirsiniz.

 

2. EN YÜKSEK ÖDEMEYİ YAPARAK REKLAMLARINIZI GÖRÜNÜR HALE GETİRMEK

 

Reklamı veren firmalar , gerçek bir zamanda açıktan artırmalarla reklam alanlarınıza reklam için teklif verir. En yüksek fiyatı veren firma, haliyle sitenizin içerisinde uygun bir yerde gösterilecektir.

 

3. REKLAMLAR SAYESİNDE ÖDEME ALIRSINIZ

 

Konya'da Coder Ofis Yazılım Şirketi olarak ödemelerinizi aldığınızdan da emin olmak üzere sitenizdeki reklamlarınız, tüm reklam veren firmaların ve ağların faturalandırılmasıyla ilgili işlemleri Google ile Web Siteniz arasında Coder Ofis Yazılım Şirketi olarak sizlerle biz ilgileniyoruz.