Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal kimliğinizi yansıtmak istediğiniz firma websiteleri yapıyoruz

Kurumsal web site için bilinmesi gerekenler!

Günümüzde internetin hayatımızdaki yeri gitgide artıyor ve artmaya da devam edecek. İnsanlar birçok ihtiyacını internet üzerinden görmeye başladı. Üstelik sosyal ağlar ve diğer sistemler derken artık birçok kişinin hayatında internet çok önemli bir noktaya geldi. Türkiye'de internet kullanımı ise geçen yıla göre artarak %55,9 oldu. Bu demek oluyor ki nüfusun yarısından fazlası internete sahip. %96,8'inde ise telefonunu olması da nüfusun neredeyse tamamının teknolojiyle iç içe olması anlamına geliyor. İnternetteki kullanıcıların %60'ı ise hizmet ve mal alımı için interneti kullandığını belirtti. Yani 5 haneden üçü interneti hizmet almak için kullanıyor.

Bu oranlarla birlikte firmalar ise yarışı artık internet üzerinden yapmaya başladı. Ürünlerini tanıtmak isteyen firmalar interneti olabildiğince çok kullanmaya çalışıyorlar.İnternetin kesintisiz bir yer olması da firmalar için 7/24 çalışan bir eleman yapmalarını gerektirdi. İnternet sitesi üzerinden reklam yapmak ve ürünlerini göstermek için internet sitesini gerek görüyorlar.

 

Peki kurumsal site neden bu kadar önemli?

Kurumsal site demek, firmaların gelir kaynağını artırması demek. Çünkü firmaların kendi reklamını istediği şekilde yapmasını sağlar ve firma hakkında müşterilerin bilgi edinmesini sağlar. Böylece müşteriler kendileri için en doğru firmayı seçebilir. İşini sanal ortama taşıyan firmaların diğerlerine göre daha fazla gelir elde ettiği ise istatistiklerle görülmekte.

● Kurumsal site demek müşterilerinizin size vakit kaybetmeden ulaşması demektir. Böylece kısa sürede çok iş yaparak müşterilerinizin memnun olması demektir. Müşteri memnuniyeti ise sizin için hem ücretsiz reklam hem de kazanç demektir. Firmanızın büyümesine büyük ölçüde yardımcı olmak demektir.

● Kurumsal site demek kendinizi yormadan ürünlerinizi tanıtmak demektir. Böylece ihtiyacı olan müşteriler sizin ürünlerinizi görerek böylece hem onlar mutlu olur hem de siz mutlu olursunuz. Ayrıca kısa sürede binlerce, hatta milyonlarca kişiye ulaşarak birçok kişi tarafından tercih edilmeniz anlamına gelir. Ürünlerinizi yurt dışında tanıtmak için taşıtlara yükleyip yurt dışına gittiğinizi bir düşünün. Ne kadar da masraflı ve yorucu bir iş öyle değil mi? İşte kurumsal websiteniz ile bunu zahmetsizce ve masrafsız bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik eklediğimiz İngizilice dil seçeneği ile bunu daha geniş kitlelere de ulaştırabilirsiniz.

● Kurumsal site insanlarla 7/24 iletişim içinde olmanız demektir. Sürekli aktif olan kurumsal websitenizde bulunan iletişim kısmından müşterileriniz sizinle iletişime geçebilir. Böylece sorunlarını çözebilir veya onlarla alışveriş yapabilirsiniz.

● Kurumsal sitenizin tasarımı ile kimliğinizi gösterebilirsiniz. Sitelerinizi günümüz grafik ve yazılım teknolojisini kullanarak hazırlıyoruz. Yenilikçi tasarımlarımız ile hep ileride kalıyorsunuz. İnovatif sistemleri olan firmalar ise diğerlerine nazaran daha çok tutulur. Çünkü günümüzde teknolojinin son yüzünü kullanmak demek herkesin ilgisini çekmek demek.

Bu kadar çok kullanımın olduğu bir alanda sizin de internetinizin olması demek. Hem müşterilerin hem de sizin kazanması demek oluyor. Şimdi siz de internet sitenizi yaptırın ve 7/24 çalışan bir eleman kazanın. Böylece hem nakitten hem vakitten kazancınız olsun.